![Yeşil beyazlı takımda kriz! Taraftarlardan yönetime dava!](https://www.bursasporbiz.com/images/haberler/2023/08/yesil-beyazli-takimda-kriz-taraftarlardan-yonetime-dava-1692702396.jpg)
Bursaspor taraftarı, Olağanüstü Kongre’ye gidilmesi amacıyla topladığı imzalara itiraz eden mevcut yönetimi, yasal sürede gereğini yapmamasından dolayı mahkemeye verdi.
Bursaspor taraftar grubu Teksas’tan yapılan açıklama şu şekilde:
“Kulüp üyelerimizin imzaları ile Seçimli Genel Kurul çağrımızın gereğinin yasal sürede yerine getirilmemesi üzerine, ilgili dava süreci, Bursa 4. Sulh Hukuk Mahkemesi'nde, bugün (22/08/2023) itibarı ile başlatılmıştır. Kamuoyunun bilgisine sunulur.”
Yorum Yazın